Front Bumper Bar Upper (Black) For Toyota Hilux 1997-2001 Models
Item:
Upper front bumper cover
Condition:
(TN51530NB)
| SKU | TN51530NB |
| Barcode # | TN51530NB |
| Brand | SSS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 1.800m |
| Shipping Cubic | 0.216000000m3 |
| Type | Bumper Bars |
Be The First To Review This Product!
Help other Auto Parts Supply QLD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
Cylinder Head Complete For Toyota RZN147R Hilux 2l
$1,399.00
or 4 payments of $349.75 with
Learn more
