Camshaft Position Sensor suit LDV T60 2.8ltr Diesel SK8C 2017-2021
Item:
Camshaft Position Sensor
Suits 2.8ltr SC28R150Q5 4cyl Turbo Diesel models
10/2017 - 08/2021 LDV SK8C T60 2.8ltr SC28R150Q5 4cyl Turbo Diesel models
Warranty:
12 month product replacement only warranty. Warranty does not cover labour, damages, misdiagnosis or misuse of item.
(CAM-088-56018)
| SKU | CAM-088-56018 |
| Brand | APS |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Type | Cam Angle Sensors |
Be The First To Review This Product!
Help other Auto Parts Supply QLD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
