Ford Falcon Fuel Pump Tank Seal 4ltr 6cyl BA Sedan 2002-2005
Item:
Fuel Pump Tank Seal
Part# FSA-004
09/2002-09/2005 Ford Falcon BA 4.0ltr Barra 182 I6 24v DOHC VCT MPFI Sedan models
Warranty:
12 month product replacement only warranty. Warranty does not cover labour, damages, misdiagnosis or misuse of item.
(FSA-004BA-S)
| SKU | FSA-004BA-S |
| Barcode # | 200000024395 |
| Brand | APS |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Type | Fuel Pump Tank Seals |
Be The First To Review This Product!
Help other Auto Parts Supply QLD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
Ford Falcon Throttle Body 4ltr 6cyl BA Sedan 2002-
$1,027.00
or 4 payments of $256.75 with
Learn more
