Front Bumper Bar Cover (Sensor Type) suit Toyota Hiace LWB 300 Series 2019-On
Item:
Front bumper bar cover
With Park Sensor Holes
With Lower Bar Insert
Does NOT include Upper Bar Insert
02/2019 onwards Toyota 300 Series Hiace LWB Van models
Will NOT suit SLWB or Commuter models
(TYT1540NBE)
| SKU | TYT1540NBE |
| Brand | APS |
| Shipping Weight | 9.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 1.900m |
| Shipping Cubic | 0.380000000m3 |
| Type | Bumper Bars |
Be The First To Review This Product!
Help other Auto Parts Supply QLD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
