Mitsubishi RC RD RE Colt Transmission Service Kit 1.6ltr 4G32 3spd Auto 84-91 *Powermax*
Item:
Transmission Service Kit
Suit KM175 (12 bolt small hole pan) transmissions
Powermax brand
Part# FSK120
84-91 Mitsubishi RC RD RE Colt 1.6ltr 4G32 3spd Auto
(FSK120-Z04)
| SKU | FSK120-Z04 |
| Barcode # | 200000007307 |
| Brand | Powermax |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Type | Transmission Filter Kits |
Be The First To Review This Product!
Help other Auto Parts Supply QLD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
Cylinder Head (No Cams) For 2.2ltr P4AT CVR5 CVRC
$1,899.00
or 4 payments of $474.75 with
Learn more
