Coolant Temp Sensor suit Nissan Elgrand 2.5ltr VQ25DE V6 E51 2004-2010
Item:
Coolant Temp Sensor
Brand
Part# CTS-031
This coolant temp sensor is for the ECU
12/2004 - 08/2010 Nissan Elgrand E51 2.5ltr VQ25DE V6 24v DOHC MPFI models
Warranty:
12 month product replacement only warranty. Warranty does not cover labour, damages, misdiagnosis or misuse of item.
(CTS-031-26257-1)
| SKU | CTS-031-26257-1 |
| Barcode # | 200000040306 |
| Brand | APS |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Type | Coolant Temp Sensors |
Be The First To Review This Product!
Help other Auto Parts Supply QLD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
