Fuel Pump suit Nissan Navara 2.4ltr KA24DE D22 2002-2005
Item:
Fuel Pump
Part# EFP-228
01/2002 - 12/2005 Nissan Navara D22 2.4ltr KA24DE I4 16v DOHC EFI models
Warranty:
12 month product replacement only warranty. Warranty does not cover labour, damages, misdiagnosis or misuse of item.
(EFP-228D22KA24D-0212)
| SKU | EFP-228D22KA24D-0212 |
| Barcode # | 200000025453 |
| Brand | APS |
| Shipping Weight | 0.9000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Type | Fuel Pumps |
Be The First To Review This Product!
Help other Auto Parts Supply QLD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
Diesel Injector Pump suit Nissan GU / Y61 Patrol 3
$1,775.00
or 4 payments of $443.75 with
Learn more
