LH Front ABS / Wheel Speed Sensor suit Nissan Xtrail 2.5ltr QR25DE T30 2001-2003
Item:
ABS / Wheel Speed Sensor
MVP Brand
Part# WSS-086M
Position: LH Front
Suit series 1 models built before November 2003 only
10/2001 - 11/2003 Nissan Xtrail T30 2.5ltr QR25DE 16v DOHC MPFI models
Warranty:
12 month product replacement only warranty. Warranty does not cover labour, damages, misdiagnosis or misuse of item.
(WSS-086M-7912)
| SKU | WSS-086M-7912 |
| Barcode # | 200000039120 |
| Brand | MVP |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Type | ABS / Wheel Speed Sensors |
Be The First To Review This Product!
Help other Auto Parts Supply QLD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
