Oil Pressure Switch suit Kia Pregio 2.7ltr J2 Diesel 2004-2006
Item:
Oil Pressure Switch
Type with intenal terminal inside housing
Suits 2.7ltr J2 4cyl Diesel models
05/2004 - 04/2006 Kia Pregio 2.7ltr J2 i4 8v SOHC Diesel Injection models
Warranty:
12 month product replacement only warranty. Warranty does not cover labour, damages, misdiagnosis or misuse of item.
(OPS-072-3916)
| SKU | OPS-072-3916 |
| Brand | FAE |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Type | Oil Pressure Sensors |
Be The First To Review This Product!
Help other Auto Parts Supply QLD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
