P/S Power Steering Drive V Belt suit Kia Pregio 2.7ltr J2 Diesel 2002-2006
Item:
Power Steering V Belt
Suits 2.7ltr J2 4cyl Diesel models
Size: 13A0900
08/2002 - 04/2006 Kia Pregio 2.7ltr J2 i4 8v SOHC Diesel Injection models
Warranty:
12 month product replacement only warranty. Warranty does not cover labour, damages, misdiagnosis or misuse of item.
(13A0900N-3916)
| SKU | 13A0900N-3916 |
| Brand | Optibelt |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Type | Drive Belts |
Be The First To Review This Product!
Help other Auto Parts Supply QLD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
