RH Rear Electric Window Regulator (No Motor) suit Holden TS Astra 1998-2006
Rated 5/5 based on 1 reviews.Item:
Drivers side rear electric window regulator (motor not included)
09/1998 - 10/2006 Holden TS Astra 4 door sedan & 5 door hatchback models
(If your Astra is built during or after 2004, please make sure Vin# starts with W0L0TGF...... as they also built AH Astra models during this time and they will NOT suit AH models)
(EP062479)
| SKU | EP062479 |
| Brand | APS |
| Shipping Weight | 1.0200kg |
| Shipping Width | 0.210m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.550m |
| Shipping Cubic | 0.009240000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | Window Regulators |
Window reg
By: Jay on 30 May 2018Works as intended. No complaints.
(5)
We Also Recommend
You May Also Like
Others Also Bought
Standard Dual Mass Clutch Kit suit Mitsubishi MQ M
$2,250.00
or 4 payments of $562.50 with
Learn more
