Set of Diesel Fuel Injectors suit Mazda UR BT50 BT-50 3.2ltr P5AT 5cyl 2015-2020
Item:
Set of 5 Diesel Injectors
Suits 3.2ltr P5AT 20v DOHC 5cyl Turbo Diesel Engines
Suit:
09/2015 - 07/2020 Mazda UR BT-50 3.2ltr P5AT 5cyl Turbo Diesel models
Warranty:
12 month manufacturers conditional replacement only warranty. Warranty does not cover labour, damages, misdiagnosis or misuse of item.
(INJ-180-X5-53239)
| SKU | INJ-180-X5-53239 |
| Brand | APS |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.006000000m3 |
| Type | Fuel Injectors |
Be The First To Review This Product!
Help other Auto Parts Supply QLD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
