Set of Spark Plug Ignition Leads suit Honda HRV 1.6ltr D16W1 GH 1998-2002
Item:
Set of Spark Plug / Ignition Leads
Suits 1.6ltr D16W1 4cyl Petrol models
09/1998 - 07/2002 Honda GH HRV 1.6ltr D16W1 4cyl Petrol models
Warranty:
12 month product replacement only warranty. Warranty does not cover labour, damages, misdiagnosis or misuse of item. A report will need to be filled out by your mechanic and item will need to be sent away for testing if warranty claim is needed.
(ILS-163M-14936)
| SKU | ILS-163M-14936 |
| Brand | Icon |
| Shipping Weight | 0.7000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
| Type | Ignition Leads |
Be The First To Review This Product!
Help other Auto Parts Supply QLD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
