Heater Blower Motor Relay Suit Toyota Camry 3.0ltr 1MZFE MCV20R 1997-2002
Item:
Relay
Part# REL-012
Position: Heater Blower Motor
Relay to suit Heater Blower Motor
08/1997 - 08/2002 Toyota Camry MCV20R 3.0ltr 1MZFE V6 24v DOHC MPFI models
Warranty:
12 month product replacement only warranty. Warranty does not cover labour, damages, misdiagnosis or misuse of item.
(REL-012-5973-1)
| SKU | REL-012-5973-1 |
| Barcode # | 200000040383 |
| Brand | APS |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Type | Relays |
Be The First To Review This Product!
Help other Auto Parts Supply QLD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
