Heater Blower Motor Relay Suit Toyota Corolla 1.8ltr 7AFE AE102 1994-1999
Item:
Relay
PAT Brand
Part# REL-012
Position: Heater Blower Motor
Relay to suit Heater Blower Motor
09/1994 - 12/1999 Toyota Corolla AE102 1.8ltr 7AFE i4 16v DOHC EFI models
Warranty:
12 month product replacement only warranty. Warranty does not cover labour, damages, misdiagnosis or misuse of item.
(REL-012-60881)
| SKU | REL-012-60881 |
| Barcode # | 200000037827 |
| Brand | PAT |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Type | Relays |
Be The First To Review This Product!
Help other Auto Parts Supply QLD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
