Clip Together 2 Piece Fuse Holders W/ 10 Amp Fuses *Lion Products*
Item:
2 piece clip in fuse holder with 10 amp fuses, for use in cars, trucks, boats and farm machinery. Overall length with cable provided is 300mm. Amperage draw 10 amp.
(LT039V2)
| SKU | LT039V2 |
| Barcode # | 2000000182209 |
| Brand | APS |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Type | Fuses |
Be The First To Review This Product!
Help other Auto Parts Supply QLD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
Auto Wiring Cable - 20 Amp 5m x 4mm *Variety Of Co
From $14.00
or 4 payments of $3.50 with
Learn more
Auto Wiring Cable - 10 Amp 7.5m x 3mm *Variety Of
From $13.00
or 4 payments of $3.25 with
Learn more
