Screw Together Fuse Holder 30amp Rating *Lion Products*
Item:
Screw together fuse holder with 30 amp fuse, for use in cars, trucks, boats and farm machinery. Overall length: with cable provided is 300mm. Amperage rating 30 amp.
(LT039V1)
| SKU | LT039V1 |
| Barcode # | 2000000182193 |
| Brand | APS |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Type | Fuses |
Be The First To Review This Product!
Help other Auto Parts Supply QLD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
More From This Category
Auto Wiring Cable - 10 Amp 7.5m x 3mm *Variety Of
From $13.00
or 4 payments of $3.25 with
Learn more
Auto Wiring Cable - 20 Amp 5m x 4mm *Variety Of Co
From $14.00
or 4 payments of $3.50 with
Learn more
