Rear Tailgate Wiper Blade suit Kia Pregio Van 2002-2006
Item:
Rear Tailgate Wiper Blade
Trico Clear brand - 450mm length
This is a replacement blade - NOT the WHOLE wiper arm
08/2002 - 04/2006 Kia Pregio Van models
Warranty:
12 month product replacement only warranty. Warranty does not cover labour, damages, misdiagnosis or misuse of item.
(TCL450-3916)
| SKU | TCL450-3916 |
| Brand | Trico Clear |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.450m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.004500000m3 |
| Type | Wiper Blades |
Be The First To Review This Product!
Help other Auto Parts Supply QLD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
